Oszczędność korzystania
Dzięki optymalizacji zużycia energii cieplnej i elektrycznej, system Hemms może oszczędzić nawet 30% zużywanej energii w Twoim mieszkaniu. Co więcej, dzięki wizualizacji aktualnych kosztów zużycia energii, będziesz mógł na bieżąco kontrolować wydatki związane z ogrzewaniem lub energią elektryczną. Pozwoli Ci to jeszcze lepiej zorientować się w energochłonności poszczególnych urządzeń oraz da pogląd na efektywność energetyczną Twojego inteligentnego domu. Sprawdź jakie to proste.
Sterowanie ogrzewaniem
Sterowanie ogrzewaniem

Od teraz sterowanie temperaturą w różnych pomieszczeniach, programowanie krzywych grzewczych, ustalanie indywidualnych temperatur komfortu nie stanowi już problemu. Znacząco zwiększając sobie komfort życia oszczędzamy energię, gdyż system centralnego sterowania sam decyduje kiedy i jakie ogrzewanie włączyć.

Sterowanie oświetleniem
Sterowanie oświetleniem

Automatyczne zamykanie drzwi i okien gdy opuszczamy mieszkanie, wpuszczanie gości bez potrzeby ruszania się z fotela, informacja o tym kiedy dzieci wracają do domu. To wszystko możliwe jest już dziś.

Pomiar aktualnego zużycia energii, wody i gazu
Pomiar aktualnego zużycia energii, wody i gazu

Umożliwia porównanie zużycia energii w różnych czasach, pokazuje nam ile wyniosą rachunki za media i prognozuje zużycie w danym okresie. Już nic nie powinno nas zaskoczyć, a analiza kosztów i porównanie poszczególnych wartości umożliwi oszczędzenie pieniędzy. Zresztą system zdalnego sterowania sam podpowie jak to osiągnąć. To osobisty doradca.

Hemms w standardzie!
na Dekerta 8. Dowiedz się więcej, napisz do nas

Demo systemu
Pobierz katalog