Komfort życia
Wyobraź sobie dom, w którym rolety opadają, gdy zachodzi słońce. Alarm, który pamięta za Ciebie, kiedy ma się uzbroić i informuje cię o stanie zabezpieczeń. Światła, które za naciśnięciem jednego przycisku stwarzają nastrój odpowiedni do danej sytuacji.

Zarządzanie systemami zdalnego sterowania odpowiedzialnymi za poczucie komfortu, zintegrowanie domowych sprzętów, by poprawić ergonomię użytkowania oraz intuicyjne kontrolowanie własnego centrum rozrywki. Profesjonalny system automatycznej kontroli Hemms został stworzony dla Twojej przyjemności i wygody.
Bezprzewodowa, zdalna regulacja włączania i natężenia światła
Bezprzewodowa, zdalna regulacja włączania i natężenia światła

Teraz w szybki i łatwy sposób dopasujesz natężenia świateł do pory dnia, nastroju, czy warunków panujących w danym pomieszczeniu.

Programowanie scen
Programowanie scen

Zaprogramowane sceny w łatwy sposób zmieniają wygląd pomieszczenia, dostosowując go do naszych aktualnych wymagań, pory dnia, ilości osób w domu, czy czynności jaką wykonujesz.
Sterowaniem natężenia światła stworzysz przyjemne kompozycje oświetleniowe, zmienisz nastawienia temperatury dla lepszego komfortu, rolety zapewnią dodatkową dyskrecję, muzyka stworzy nastrój, a poszczególne sprzęty samoczynnie się włączą. Kompletna metamorfoza inteligentnego domu, za naciśnięciem jednego przycisku.

Sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją
Sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Właściwy rozkład temperatury w budynku i dostosowanie temperatur do potrzeb użytkownika ma decydujący wpływ na odczucie komfortu. Gdy potrzebujesz ochłodzić pomieszczenia, system zdalnego sterowania czuwa nad optymalnym wykorzystaniem klimatyzatora oraz utrzymaniem odpowiedniej temperatury. Gdy jest zbyt chłodno, pomieszczenia samoczynnie podniosą temperaturę, a wszystko po to by nasze poczucie komfortu było na jak najwyższym poziomie.

Sterowanie oknami dachowymi
Sterowanie oknami dachowymi

Nie musimy już wspinać się lub wchodzić po drabinie aby zamknąć lub otworzyć okna, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, a system zdalnej kontroli wszystko zrobi za nas.

Multiroom
Multiroom

Integracja urządzeń Audio-Video, systemu głośników i projektorów, umożliwia stworzenie w inteligentnym domu stref multimedialnych, gdzie za dotknięciem jednego przycisku możesz zmienić swój salon w salę kinową lub nowoczesny klub. W każdym miejscu możesz słuchać wybranego źródła, bez konieczności kupowania osobnych zestawów do wszystkich pomieszczeń. Dzięki systemowi Multiroom swoją ulubioną muzykę lub filmy możesz gromadzić na specjalnych serwerach, czy multimedialnych dyskach, a całą wirtualną bibliotekę masz na wyciągnięcie ręki na swoim smartfonie, czy tablecie. Od teraz, w końcu, możesz w pełni wykorzystać swój sprzęt nagłośnieniowy i poczuć się jak w inteligentnym domu przyszłości.

Hemms w standardzie!
na Dekerta 8. Dowiedz się więcej, napisz do nas

Demo systemu
Pobierz katalog