Bezpieczny wynajem
Z Hemms zawsze masz pod ręką informację, co dzieje się we wszystkich Twoich apartamentach. Gdy system wykryje coś niepokojącego od razu dostaniesz powiadomienie na telefon z adnotacją, którą sam stworzysz i podpowiedzią, co automatyka może zrobić w takiej sytuacji lub do kogo możesz zwrócić się o interwencję.

Automatyka czuwa nieprzerwanie przez wszystkie dni w roku, 24 godziny na dobę nad Twoim mieniem i zdrowiem Wynajmujących niezależnie od tego, w jakim zakątku świata się aktualnie znajdujesz.
Kontrola dostępu
Kontrola dostępu

System zapewnia kontrolę nieautoryzowanego wejścia do mieszkania. Hemms poinformuje Cię o wykryciu nieautoryzowanej obecności w mieszkaniu poprzez wysłanie powiadomienia na telefon. Automatyka może automatycznie uruchomić syrenę alarmową. Dla Najemcy system alarmowy jest wartością dodaną, dzięki której chroni on również swoje mienie.

Detekcja zalania
Detekcja zalania

Hemms czuwa nad zabezpieczeniem mieszkania przed zalaniem. Poinformuje Cię o wykryciu zalania aplikacją na telefonie. System podpowie także do kogo zadzwonić aby rozwiązać problem. Dla ostrzeżenia Najemców Hemms może uruchomić na krótką chwilę syrenę alarmową.

Detekcja pożaru
Detekcja pożaru

System czuwa nad zabezpieczeniem mieszkania przed pożarem - poinformuje Cię natychmiast jak wykryje dym lub ogień. Dla ostrzeżenia Najemców i sąsiadów Hemms może uruchomić syrenę alarmową. Wykrycie zagrożenia w początkowej fazie minimalizuje ryzyko utraty życia i zdrowia.

Monitoring zużycia mediów - energia elektryczna
Monitoring zużycia mediów - energia elektryczna

System Hemms monitoruje zużycie energii elektrycznej poprzez praktyczne oraz bardzo czytelne wyświetlanie wartości historycznych na aplikacji w urządzeniach mobilnych. Dostępne są przedziały czasowe: rok, miesiąc, dzień. Aplikacja daje również możliwość porównywania różnych okresów na jednym wykresie np. rok do roku czy dzień do dnia. Podgląd bieżącego zużycia energii elektrycznej chroni Cię przed jej marnotrawieniem przez Najemców (w szczególności w przypadku krótkookresowych okresów wynajmu lub w okresie wypowiedzenia).

Pomiar temperatury
Pomiar temperatury

Dokładny pomiar temperatury w mieszkaniu pozwala uchronić je przed przegrzaniem w lecie i wychłodzeniem w zimie. Dostaniesz informacje na telefon, gdy temperatura w mieszkaniu spadnie np. poniżej 7 stopni lub będzie wyższa niż 35 stopni. Wizualizacja rzeczywistych/historycznych danych pozwala na kontrolę i optymalizację wykorzystywania ogrzewania przez Najemców (w szczególności w krótkookresowych okresach wynajmu lub w okresie wypowiedzenia).

Detekcja obecności
Detekcja obecności

Podczas wykrycia długiej nieobecności w mieszkaniu, dostaniesz powiadomienie na telefon, że nie wykryto ruchu np. przez miesiąc. Możesz skontaktować się z Najemcą i zapytać, czy wszystko jest w porządku.

Możliwość rozbudowy o:
Detekcja dymu papierosowego
Detekcja dymu papierosowego

Zmorą najemców często są lokatorzy, którzy nie respektują zakazu palenia w mieszkaniu. System Hemms natychmiast poinformuje Cię, gdy wykryty zostanie dym w Twoim apartamencie.

Wizualizacja zużycia mediów - ciepło
Wizualizacja zużycia mediów - ciepło

Dzięki systemowi Hemms będziesz wiedział ile lokator zużywa ciepła, wody, czy prądu. Dzięki temu będziesz w stanie skorygować opłaty za media, przy nadmiernym zużyciu.

Strefowe sterowanie ogrzewaniem
Strefowe sterowanie ogrzewaniem

Przy większej ilości pomieszczeń w mieszkaniu oszczędności przyniesie Ci inteligentne zarządzanie ogrzewaniem w każdym pomieszczeniu z osobna. System Hemms umożliwia dostosowanie temperatury w każdym pokoju do potrzeb lokatorów i intuicyjne korygowanie krzywych grzewczych w razie potrzeby z poziomu aplikacji na iPada.

Elektrozawór odcinający wodę
Elektrozawór odcinający wodę

Gdy dostaniesz powiadomienie na telefon o wykryciu zalania będziesz w stanie od razu zainterweniować poprzez zamknięcie głównego zaworu wody do momentu wyjaśniania sytuacji.

Elektrozamek drzwiowy z pin-padem kodowym
Elektrozamek drzwiowy z pin-padem kodowym

Dzięki Hemms będziesz w stanie udostępnić nowym Najemcom swój Apartament o dowolnej porze dnia i nocy. Wszystko dzięki zdalnemu nadzorowi. Dostaniesz powiadomienie na telefon o rozkodowaniu alarmu i jego zakodowaniu po opuszczeniu lokalu.

Detekcja otwarcia okien
Detekcja otwarcia okien

Wietrzenie pomieszczeń, pozostawianie otwartych okien to najczęstsze przyczyny marnotrawienia energii w mieszkaniach. System Hemms automatycznie odetnie ogrzewanie w pomieszczeniu, w którym otwarte zostanie okno.

System Audio-Video
System Audio-Video

Dziś standardem jest wyposażenie mieszkań pod wynajem w sprzęt Audio-Video. Nasza firma, w zakresie swojej kompleksowej usługi, może zaoferować również ten produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Hemms zajmie się rozprowadzeniem okablowania oraz pełną konfiguracją sprzętu.

Hemms w standardzie!
na Dekerta 8. Dowiedz się więcej, napisz do nas

Demo systemu
Pobierz katalog